• Eğer oval bir yüzünüz varsa avantajlısınız çünkü oval yüzler için diğer tüm şekillerden daha fazla saç model seçeneği bulunmakta.
  • Yüzünüzün şekli yeni bir saç modeli yaptırmaya karar verdiğinizde stili belirlemek için kullanacağınız ilk ve en önemli noktadır. Saçınızın ince telli ya da kalın telli olması, rengi ve hacmi gibi diğer özellikler daha sonra değerlendirilebilir.
  • Pixie saç kesimleri son yılların en trend ve popüler saç modellerinden birisidir. Ülkemizde son yıllarda daha sık tanınmaya ve kullanılmaya başlanmıştır.Kadınsı görünümün uzun saçta saklı olduğunu düşünüyorsanız bir çok insan gibi sizde yanılıyorsunuz.
  • Dalgalı saçlarını sabah şekillendirmekte zorlanıyorsan belki de sorun saç kesimindedir. Dalgalarını kontrol altına almak ve saçlarını kolaylıkla şekillendirmek istiyorsan aşağıdaki saç kesimlerine göz atmalısın. Dalgalı saçlara özel saç kesimleri ile karşındayız. Her boya uygun saç kesimleri ile dalgalı saçlarının avantajını artık istediğin gibi yaşayabilirsin.
  • Sonbahar, ani kararlar vermek yerine yumuşak geçiş isteyenler için mükemmel bir mevsimdir. Nasıl ki sonbaharda yaz elbiselerinizi hemen dolapların en arkasına atamazsanız, saçınızı da sonbahar diye birden kısacık kestirmeyeceksiniz elbette. Ancak saçlar uygulanacak küçük kesim farklılıklarıyla saçlarınızın uzunluğunu korurken yeni bir saç modeline de sahip olabilirsiniz.

Randevu Formu