• Uzun saç bakımında dikkat edilmesi gereken ilk konu: saçların yıkanması ile alakalı. Bu anlamda yapılması gereken, şampuanlama işlemini saçlara masaj yaparak; ve bastırmadan, çekmeden uygulamak. Böylece kan dolaşımının hızlanması söz konusu olacak, ve saçlar daha sağlıklı uzayacaktır.
  • Saçlarınızın bu yaza hazırlarken kendinizi iyi tanımalısınız çünkü saç ve yüz aynı zamanda beden güzel bir görünüm sağlamalı ki saçlarınız karşı taraf da ciddi bir etki yapsın. Eğer saçınızın size nasıl bir görünüm sağlayacağına emin değilseniz riske atmamalı ve saç renginizi aynı zamanda da saç modelinizi değiştirmemelisiniz.
  • Saçlar, kadınların en önemli giysileridir. Kimisi uzun saçlarına kıyamaz, kimisi kısacık saçlarıyla özgüvenini gösterir. Siz hangi saç modelini seviyor ve kullanıyorsunuz? Bu yazımızda size en uygun saç modelini bulmanızda yardımcı olacağız.
  • Çok kuru saçlar : Şampuanı sadece ellerinizle, ıslak saçın diplerine dağıtın ve hafifçe yedirin. Durularken incelerek saçın içinden akacak olan şampuan, saçları temizlemek için yeterlidir.
  • Bayanların süsü olan saçların canlı, bakımlı ve dolgun görünmesi çok önemlidir. Kırılmamış, yıpranmamış, beyazlamamış saçlar her bayanın isteğidir. Ancak bunun için de bakım saç bakımı yapmak ve belirli kurallara dikkat etmek gerekir...

Randevu Formu