• Esenkent Bayan Kuaförü , Eren Boz ve Ekibi tarafından siz değerli müşterilerine profesyonel ve kusursuz hizmet sunmaktadır. Eren Boz Esenkent Bayan Kuaförü , EREN BOZ BEAUTY , DEKOLORE RENK DEĞİŞİMİ , EREN BOZ CLASSICS , EREN BOZ HAIR CARE , EREN BOZ FAVORITES hizmetlerimizdir.
  • Cildinizi makyaja hazırlamak için öncelikle cilt temizleme toniğini kullanmanız önerilmektedir. Cildinizi tonikle temizledikten sonra güneş ışınlarından korunmak için kış bile olsa güneş koruyucusunu iyice yüzünüze sürün. Bu işlemler sayesinde cildinizi temizlemiş ve korumuş olacaksınız.
  • Makyaj nasıl yapılır konusunda anlattığımız maddeleri uyguladığınızda cildiniz için makyajın temelini atmış olacaksınız. Artık diğer aşamalarımız göz, maskara, allık ve dudak olacak. Doğru bir göz makyajı için hem kullanımı daha kolay hemde daha dayanıklı olduğu için toz farlarını kullanabilirsiniz. Göz makyajı için temizlenmesi kolay olan süngerli çubuklardan veya yumuşak fırçalardan kullanabilirsiniz.
  • Pedikürü hepimiz çok defa duymuşuzdur ama aslında pedikürün yanında genelde pek çok diğer bakım uygulaması da yapıldığı için tam anlamıyla ne olduğuna dair bir fikriniz olmayabilir. Zira manikür, pedikür ve tüm diğer bakımlarınız bir arada yapıldığında hangisinin pediküre hangisinin diğer bakımlara ait olduğunu fark etmeniz biraz zor olacaktır.
  • Makyaj yapmak neredeyse her kadının günlük hayatının vazgeçilmezleri arasında. Ancak güzel ve bilinçli makyaj yapabilme yeteneği ve bilgisi de bir o kadar az.Çoğunlukla kulaktan dolma ya da kendi deneyimlerine dayanarak makyajlarını yapan kadınların bazen gözden kaçırdıkları makyaj yaparken dikkat edilmesi gereken kurallar var.

Randevu Formu