• Esenkent Güzellik Salonu , Eren Boz ve Ekibi tarafından siz değerli müşterilerine hizmette kusur olmaksızın hizmet vermektedir. Eren Boz Esenkent Güzellik Salonu , MAKYAJ , KİRPİK TAKMA , KAŞ BIYIK, KOMPLE AĞDA , MANİKÜR , PEDİKÜR ve diğer hizmetlerinden yararlanmak için güzellik , kuaför salonumuza bekleriz.
  • Bahçeşehir Güzellik Salonu , Eren Boz ve Ekibi tarafından siz değerli müşterilerine hizmette kusur olmaksızın hizmet vermektedir. Eren Boz Bahçeşehir Güzellik Salonu , MAKYAJ , KİRPİK TAKMA , KAŞ BIYIK, KOMPLE AĞDA , MANİKÜR , PEDİKÜR ve diğer hizmetlerinden yararlanmak için güzellik , kuaför salonumuza bekleriz.
  • Sahip olduklarımız hiçbir zaman yeterli gelmediği gibi; sahip olduğumuz saçlarda bize yeterli gelmez devamlı şikayet ederiz. Düz saçlar kıvırcık saçlara, kıvırcıklar düzlere, ince telliler kabarık saçlara kabarık saçlılar ince saçlara özenir. Ancak önceki yazımızda da söylediğimiz gibi doğru kesim ve kullanımla bu dertlerden kurtulmak çok kolay. Burada önemli olan saçlarınız tanımak ve iyi analiz ederek ihtiyacı olanı ona vermek.
  • Renklerini bul : Cilt tonuna göre, hangi doğal renkleri kullanacağına karar vermelisin. Eğer solgun bir cilt rengin varsa, şeftali tonlarını veya açık pembe tonlarını tercih edebilirsin, böylece cildin daha taze ve genç görünecektir. Eğer buğday tenliysen, krem veya bej tonları cildinize daha yakışacaktır.
  • Bahçeşehir Bayan Kuaförü , Eren Boz ve Ekibi tarafından siz değerli müşterilerine profesyonel hizmet vermektedir. Eren Boz Bahçeşehir Bayan Kuaförü , EREN BOZ BEAUTY , DEKOLORE RENK DEĞİŞİMİ , EREN BOZ CLASSICS , EREN BOZ HAIR CARE , EREN BOZ FAVORITES hizmetlerimizdir.

Randevu Formu