• Geçici boyalarda saça renk verme işlemi bazik ve asit yapıda olan boya taneciklerinin saç teli üzerinde birikmesi ile gerçekleşir. Bu tanecikler katikül pulcuklarından geçemeyen büyük tanecikler oldukları için saça zarar vermezler. Bu tür geçici boyalar yıkama sonrasında kolaylıkla saçtan atılan boyalardır.
  • Esenyurt Bayan Kuaförü , Eren Boz ve Ekibi tarafından siz değerli müşterilerine profesyonel ve kusursuz hizmet sunmaktadır. Eren Boz Esenyurt Bayan Kuaförü , EREN BOZ BEAUTY , DEKOLORE RENK DEĞİŞİMİ , EREN BOZ CLASSICS , EREN BOZ HAIR CARE , EREN BOZ FAVORITES hizmetlerimizdir.
  • Beylikdüzü Bayan Kuaförü , Eren Boz ve Ekibi tarafından siz değerli müşterilerine profesyonel ve kusursuz hizmet sunmaktadır. Eren Boz Beylikdüzü Bayan Kuaförü , EREN BOZ BEAUTY , DEKOLORE RENK DEĞİŞİMİ , EREN BOZ CLASSICS , EREN BOZ HAIR CARE , EREN BOZ FAVORITES hizmetlerimizdir.
  • Esenyurt Bayan Kuaförü , Eren Boz ve Ekibi tarafından siz değerli müşterilerine profesyonel hizmet sunmaktadır. Eren Boz Esenyurt Bayan Kuaförü , EREN BOZ BEAUTY , DEKOLORE RENK DEĞİŞİMİ , EREN BOZ CLASSICS , EREN BOZ HAIR CARE , EREN BOZ FAVORITES hizmetlerimizdir.
  • Dip boyası işlemi daha önceden boyanmış bir saçın yaklaşık bir ay sonra uzayan diplerinin boyanması işlemidir. Fakat her saçın dip boyası aynı yapılmayabilir.Örneğin siyah bir saç boyası ile boyanmış bir saçın uzayan diplerini boyar iken; sadece uzayan kısmı boyanabilir.

Randevu Formu